Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

Příspěvky

Pohár výcvikářů v Milovicích

12. 4. 2010

V sobotu 10.4.2010 jsme byly s paničkou na našich prvních sutinových zkouškách a máme je :-) Huráááá :-) Navíc se konaly v rámci závodu "Pohár výcvikářů", kde jsme obsadily třetí místo. Vzhledem k tomu, že teprve začínáme a nikdo nás tam neznal, to bylo celkem slušný překvapení :-) Poslušnost jsme měly ze všech nejlepší, první speciál se ztrátou jedinýho bodu, bohužel ten druhej se moc nevydařil... Ale i tak obrovskej úspěch a další složený zkoušky :-) Zdá se, že panička zas tak úlně nemožná nebude ;-)) Ve fotogalerii budou přibývat fotky...  

 

Další složené zkouškyyyy!!!!

23. 11. 2009

Hurááááááááá, druhý zkoušky jsme složily taky úspěšně :-) Vypadá to, že už mám paničku celkem obstojně vycvičenou ;-) No, trochu mi to kazila, to jo zase... Tak uvidíme, jak to s ní půjde dál :-)  Ale huráááááááááááááááá!!!!!!!!!!!

 

Mám za sebou první zkoušky!!!

7. 9. 2009

Jupíííííí!  Včera, tedy 6.9.,  jsem byla na prvních záchranářských zkouškách :-) Udělala jsem je!!! Hurááááá!!! V sekci výcvik najdete podrobnosti (že jsem třeba byla ze všech nejlepčí a tak ;-)) a taky fotky. Uff :-)

 

Výcvikový tábor na Spáleništi 2009

21. 7. 2009

Ahoj všem :-)  S paničkou jsem se právě vrátila ze psího tábora na Šumavě, kde to bylo naprosto úžasný!!! Podívejte se na fotky tady :-)

http://cz.fotoalbum.eu/Jarmila/a311141/slideshow

http://cz.fotoalbum.eu/Jarmila/a311153/slideshow

http://cz.fotoalbum.eu/Jarmila/a311164/slideshow

 

Dovča je tady! Huráááá!

1. 7. 2009

Ahoj všichni, tak konečně jedu na dovču a paničku beru s sebou. Odjíždím na pět týdnů, tak doufám, že si konečně trochu odpočinu. Chystám se nejdřív na 14 dní na výcvikový tábor na Šumavu, panička si furt plete povely, tak snad jí to tam všechno docvakne konečně, když s ní mám jít v září na zkoušky :-) Zbytek času budu trávit zas v jižních Čechách, na chatě, ale i jinde... Hodlám se především hodně koupat, hrabat, lovit vosy, jíst kameny z řeky, lítat v lese, hrát si s pejskama, štěkat na celý kolo, když doma nesmim (cha, cha) a všemožně obveselovat moje blízké a i nahodilou společnost. Tak se na vás těším zas v srpnu, pa pa, vaše milovaná Aranka

 

 

Přestěhovali jsme se

9. 4. 2009

Koncem března u nás doma proběhla akce kulový blesk.  Měla naštěstí zdárný konec, i když to tak chvilkama vůbec nevypadalo. Z rodných Košíř se celá moje smečka přestěhovala na Smíchov. A navíc máme s paničkou teď jen svůj byt, takže se už na gauči budu moct pořádně rozvalovat a žádnej kočičí Felix mi nebude užírat granule a brát moje hračky :-) Hurá!!!

 

Hlásíme se k záchranářům...

3. 3. 2009

Zítra (tj. 4.3.) budeme dělat "přijímací zkoušky" do Záchranný brigády kynologů, tak nám držte palce, ať to není moc velká ostuda :-)

 

PŘÁNÍ K VÁNOCŮM

22. 12. 2008

Všem členkám a členům mýho fanklubu přeju s paničkou krásný Vánoce! Přání zde:                http://elfyourself.jibjab.com/view/JHFtJVem42EcM8wqC30Z

 

Moje 1.narozeniny!!

21. 11. 2008

Moje první narozeniny se nezadržitelně blíží! V pondělí 1.12. to vypukne. To jsem zvědavá, co od paničky dostanu :-)

 

Přidány obrázky do fotoalba

2. 10. 2008

Do fotoalba přibývá neustále spousta nových fotek, tak ho nezapomeňte průběžně sledovat :-)