Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 10.9.2008 byl založen můj fanklub!

Tuto sekci spravuje Romana, předsedkyně a zakládající členka fanklubu, která mi říká Aralásko. Tak. :-) 

Obrazek

(Jenže vona pořád někde trajdá, takže to tady všechno stejně vedu já ;-))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Honza + Gertrůda, 16. 9. 2009 11:48)

Ahoj Holky,

moc gratulujeme ke složení zkoušek, doufám, že my v listopadu na stopě nezapadnem do sněhu a alespoň trochu se k vám bodově přiblížíme! :-)

Honza + Gert

Teda holky jste jedničky!!!

(Karkulka a spol., 15. 9. 2009 20:49)

Ani si holky nedovedete představit jakou jste nám udělaly radost. Gratulujeme!!!! Aranoušíčku nejchytřejší. Jsme na tebe všichni pyšní až na půdu!
Doufáme že Vás brzy uvidíme u nás na chatě.

no ty brďo = gratulace!!!

(teta Romana, 14. 9. 2009 10:51)

Aranko, ty kousku úžasnej, moc a moc gratuluju ke složení zkoušek! Jsi šikula veliká! Napiš aspoň krátce jaký to bylo a tak... Nekazila Ti to panička? To víš, musíš bejt shovívavá, nedělá to dlouho... Naštěstí to všechno dobře dopadlo a dokonce jsem slyšela, že jsi byla bodově nejlepší, a že jsi tak trhla kolegy všelijaké rasy ušlechtilé :-) Dobře tak, Trebišovská princezno, jen jim ukaž, že v Tobě je od každé rasy kousek, ale jen ten nejlepší:-)
Přeji jen samé další úspěchy, a hlavně ať Tě to cvičení a vůbec život psí hodně baví!
Pac a pusa od tety!

fotky

(Adam, 19. 7. 2009 16:32)

tak kdepak jsou fotky ze Spálka?

No AAAAro

(Čenda, 8. 7. 2009 16:12)

V tom ANPU šapitó jsem tě teda vůbec neviděl. Parta psí tam byla, dokonce slušně hérecky nadaná, ale ty,
s takovým komediantským talentem, nikde. Ach jo. Asi jsme se jen minuli...A vůbec, kde seš, že tady nejseš? Pojď do parku, ukážu ti strom z vaty.
Tvuj Čeněk

Ta bláznivá holka z vody

(Ahóóój, 10. 6. 2009 12:14)

Aranko, jsi šikovný pejsek a máš tady moc pěkné stránky. Přečetla jsem si, jak se ti na vodě líbilo a doufám, že přemluvíš paničku, aby jste jely i příště. No a to příště může být klidně už v září. Štěkotu zdar. LeT

Pro mého ženicha

(Aranka, 27. 5. 2009 15:09)

Čendo, mon dieu, kdy tě zas budu moct prohnat po Letný? My se tam ted budeme trochu víc vyskytovat a chodit na divadlení festival divadla anpu - budou tam mít postavený velký šapitó, který se ti bude určitě skvěle vočuravat, určitě přijď, bude psina :-)))

Skorojarní nazdar

(Čeněk, 25. 3. 2009 15:01)

Áro, už jsem tě dlouho neviděl,a to teď jsem zase na Letný pečenej vařenej...tak doufám, že jsi v pořádku,jo počkat, teď tady čtu, že se stěhujete, uaaaaaa, kam, mon Dieu? Stále tvůj věrný ženich Čeněk.

Pro Karkulku

(Aranka, 23. 3. 2009 17:56)

Karkulko, my se stehujeme, to je hruza, musime vsechno roztridit, zabalit....tak panicka lita jen kolem toho. Jeji mama si zlomila nohu a po operaci lezi v nemocnici, takze jsme v jednom kole. V sobotu ted chodime rano na cvicak, ale hned jak budeme mit volnou nedeli, urcite zas chceme k vam na chatu prijet! Uz nam holky chybite :-(

Holky co je s váma?

(Karkulka, 23. 3. 2009 15:44)

No kde ste? Koukejte přijet na chatu! Už ani nevíme jak vypadáte! Pusu na čumák a těšíme se!
Karkulka a smečka

Ahoj Aranko!

(Karkulka, 17. 12. 2008 11:44)

Jako čert si úžasná! Musim ti udělat radost! Jedna teta si pořídila šampiona ňákýho kern teriéra za děsný prachy a je na něj patřičně pyšná! Máma ho ze slušnosti ukazovala tátovi a řikala, jakej je to šampion. Blbá teta se jen nadouvala a táta povídá,, no já tomu nerozumim ale mě se daleko víc líbí Aranka". Blbá teta teť furt chodí za mámou a vyptává se kdo je Aranka! Moc se bavíme! Tak čau a koukejte zas brzo přijet!

Někdy to i dobře dopadne

(Pandy, 29. 11. 2008 11:57)

http://www.os-ruf.estranky.cz/stranka/oticek-z-jarosova

PRO JARMILKU

(Pandy, 18. 11. 2008 20:43)

Jajinko Ruperta museli uspat, mel zraneni vnitrnich organu. Toto mi napsala Ivanka:
"Niekto na neho dupol a v podstate panva bola na cm kúsky a odtrhnutá od chrbtivce a znepriechodnila črevá".
Takze tak, je mi z toho zle, jak jsou ty lidi hnusný.

Hance

(Aranka, 18. 11. 2008 15:39)

Ahoj Hanko, tady Aranka. Já tě asi neznám :-) Nebo jo? Každopádně díky za poklony... Máš nějakýho hezkýho psa, co by se mnou chtěl proběhnout v parku? Jo? :-)

Pro Čendu

(Aranka, 18. 11. 2008 15:36)

Čendo, ty fešáku, já bych tě taky konečně ráda viděla :-) Co třeba ve čtvrtek, v pátek nebo kdykoli příští týden, ha? Budu ti vyprávět, jak mě panička vzala do kina a do divadla ;-) A hlavně se pořádně proběhneme, jo? ...a panička si bude muset koupit svařák, protože je jí teď pořád venku zima :-)

pro Pandy

(Aranka, 18. 11. 2008 15:32)

Ahoj Pandy, já se nedávno zas dívala na stránky trebišovský karanténní stanice a je mi z toho dost hrozně :-((( Taky mi psala Ivanka z Trebišova, kvůli tomu zraněnýmu kocourkovi Rupertovi, chtěla bych jí na tu jeho operaci přispět, ale věechny maily pro ní se mi vracejí... Tys jí taky psala?

Zdravím :-)

(Hanka, 13. 11. 2008 18:51)

Ahoj Aranko..krásný stránečky a to nejkrásnější na nich jsi samotřejmě ty..moc jsi mě zaujala :-)

Nazdar Áro

(Čenda, 12. 11. 2008 12:38)

No kuk, tak kdy vyrazime do parku, vzdyt tam za chvili nebude na stromech ani lupen a ty se mi v ty vobrovsky listopadovy hromade na zemi cela ztratis...Mno, pro tento pripad ale musim podotknout, ze jsem slusnej hrabal, vrtal, hledal, cmuchal, zkratka slidil, takze i kdyby ses zanorila metr hluboko, stejne bych te nasel. Tak pod nekdy brzo do parku, minule jsem byl takovej durdil, tak bych si rad vylepsil reputaci..Panicka rikala,ze te onehda potkala, fakt je, ze jsem trochu zarlil, ale jenom trochu, prece vim, ze ses moje,i kdyz zatim jenom tak nejak virtualne...Tak pa a brzo v letnem listi na hledanou. Tvuj Cenek

Článeček

(Pandy, 8. 11. 2008 21:48)

http://www.trebisov.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=3705&Itemid=89

Komentář netřeba, fotka i článek vypovídají o všem:o, Aranko, jsem fakt ráda, že jsme tě zachránily :o)))

Arance

(Deny, 7. 11. 2008 14:05)

Ahoj Aranko, jsem rád, že jsi navštívila moje stránky :-) Moc ses mi líbila a rád si s tebou zas zablbnu na Letný. Deny