Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 10.9.2008 byl založen můj fanklub!

Tuto sekci spravuje Romana, předsedkyně a zakládající členka fanklubu, která mi říká Aralásko. Tak. :-) 

Obrazek

(Jenže vona pořád někde trajdá, takže to tady všechno stejně vedu já ;-))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Páťovi

(Aranka, 31. 10. 2008 15:58)

Ahoj Páťo, tak to já tedy koukám, jakej ty jsi otec :-)) Pokusíme se poptat, kdo by chtěl štěňátka, jo? A kdybys ty věděl o někom, kdo by chtěl mourovatý koťátka, který se narodily naší kočce na chatě, tak dej taky vědět :-) Haf!

VŠEM

(Aranka a panička, 31. 10. 2008 15:55)

Ahoj všichni! Díky moc, že mi sem píšete a posíláte vzkazy :-) Pořád teď s paničkou někde trajdáme, chodíme na výcvik a hlavně jsme teď bývaly dlouho v práci a nestíhaly vám tak ani pořádně odpovídat. Naštěstí se to snad teď už trochu uklidní a o víkendu sem aspoň přidáme nějké nové fotky z hor a tak :-D Těšíme se na další vzkazy :-D

štěnátka Bišonků

(Patrik, 23. 10. 2008 9:35)

Ahoj Aranko, tak jsem se včera stal hrdým otcem 4 klůků a 1 holčičky, musel jsem se s tím pochlubit, jsem na sebe pyšný. Kdyby jste s paničkou věděli o někom, kdo chce pořídit mazlíka, ozvete se více najdeš u mě na stránkách. www.pata.estranky.cz.

Pro Aranku

(Pandy, 15. 10. 2008 15:20)

Aranko, nechceš se inspirovat??

http://www.lide.cz/index.fcgi?akce=vids&auth=&id=16819

Čus

(Čenda, 9. 10. 2008 16:35)

Jsem tě rád viděl, ale bolelo mě za krkem, tak promiň, jestli jsem byl trochu morous, když jsi mi láskyplně skákala na záda...Však budu zase fit a do parku pujdem co nejdřív, dokud ještě vládnou ty krásný barvy všude, musej ti děsně seknout...Jako mně:) Pa, tvůj skromný ženich Čeněk

Z dědiny

(Vorvaň, 8. 10. 2008 18:25)

Ahoj Aranko,
moc tě zdravím, i když tě znám jenom z fotek. Jsi moc krásná. A tvoje stránky jsou naprosto ujeté a naprosto úžasné ;-) Je jasné, že lepší paničku sis najít nemohla ;-) Moc ju pozdravuj a hlavně se jí v tom velikém městě nikde neztrať! Doufám, že tě brzo uvidím osobně...!

a co nějaký výletek?

(teta Romana, 8. 10. 2008 15:46)

Ahoj Aranko,
protože jsem Tě dlouho neviděla, už tuze se mi po Tobě stýská. Taky mám doma pro Tebe něco dobrého: uši z nějakého nebožáka a kost také z něčeho takového. A pořád to nosím v batohu čili mi už notně zapáchá.
Ptám se Tě proto drahoušku, nechceš se mnou na výlet? Asi to nevyjde tento víkend, ale co ten příští?
Pusinku a pac!

vzkaz

(Pata a Andy, 25. 9. 2008 12:15)

Ahoj Aranko, tak Patrik ma tak pridany odkaz na tve stranky. Na agility jdeme v pondeli od 18:30, ve středu a asi v patek a v nedeli na klasik vycvik. Malej chodi do skolky, ale ted po te operaci bude mit chvili veget.
Odkaz na cvičák má Patrik na webovkách. Mej se BISONEK A BOLONACEK

paní Fialové

(teta Romana, 25. 9. 2008 10:58)

Ráda bych k Vašemu výroku o tom, že nejhorší zvíře je člověk, připojila vyvažující dovětek. Člověk ale také umí být zvíře velmi laskavé a ušlechtilé, jak o tom ostatně svědčí každý kdo se stará o pejsky zubožené, z útulků apod. Tak neviďme na lidech jen to špatné, ale naopak pěstujme v sobě a svém okolí to dobré. Hodně štěstí!

páni!

(teta Romana, 25. 9. 2008 10:50)

Páni, tak ty máš ráda ty prasečí ouška? Žila jsem v omylu, že miluješ ty "psí bebe", které Ti nosím. Ale dobře, že to vím, máš u mne haldu prasečích oušek (ovšem konzumovat je budeš postupně, ty jeden rarášku Ararášku).
Už se na Tě tuze těším, hafík!

Janě Fialové

(Aranka, 24. 9. 2008 18:45)

Díky za moc krásný vzkaz. Jsem strašně ráda, že jsme se k paní Černé s paničkou dostaly...i když se to stalo vlastně úplnou náhodou :-) Moc se mi líbí, jak k nám psům přistupuje, žádná nesmyslná drezura a trestání, ale hra a odměny :-) Na jejích psích holkách je úplně jasně vidět, jak jí milujou a zároveň krásně poslouchají :-) A že zdravím taky Cecilku :-))) Haf!

Všem a tetě Romaně zvláště!

(Aranka, 24. 9. 2008 18:33)

Haf! Já si myslím, že by v mým fanklubu měl být každej, kdo mi koupí smradlavou kost nebo prasečí uscho na žvejkání. Haf! Zahrabu si to zas k paničce do postele a všechno kolem bude krásně smrdět. Haf! ;-))) A s těma společnejma výletama souhlasím, všechny pořádně proženu :-)))

JSEM RADA ZE JSTE !

(JANA FIALOVA, 24. 9. 2008 16:34)

VASE STRANKY ME UKAZALA J.CERNA ,MELA JSEM SLZY V OCICH ALECHTELO SE ME I ZAVOLAT DIKY DIKY!!!MAM OD JARKY JIZ DRUHEHO PSA NEZNAM LEPSIHO CHOVATELE A KAMARADA!PREJI VAM MNOHO USPECHU A RADOSTI!ZASLOUZITE SI TO!MAM OTAZKU:KTERE ZVIRE JE NA SVETE NEJHORSI?ODPOVIM CLOVEK!!!!ZDRAVIM VAS I MALOU JANA A CECILKA

fšem

(teta Romana, 24. 9. 2008 16:11)

Ahojky všem milovnicím a milovníkům Aranky :-)
Konečně jsem se přihlásila, abych to tu dala trochu do kupy a hle...Aranka Šikulka si to tu už vyřizuje sama. No jo, já vždycky věděla, že je geniální.
Odpovím tedy jen na jednu otázku, která je ovšem zásadní. Podmínkou bytí v Araním fanklubu je: věrná a čistá láska k Arance. To je snad jasný, ne? Více netřeba, z toho plyne vše ostatní.
Předpokládám, že činnost klubu se bude projevovat především společnými procházkami či výlety. Ale fantazii se meze nekladou, přijďte s návrhy a uvidíme, co se ujme. Osobně navrhuji tričko s Arančinou fotografií. Proberu to ještě s její paničkou. Další nápad později, tedy pokud vůbec přijde:-)
Zatím se mějte fšichni sqěle a Arance zdar!

Karkulko, už jsme se dlouho neviděly,

(Aranka, 23. 9. 2008 20:58)

tak to my něco musíme vymyslet...co nejdřív bychom mohly zajít aspoň na Ladronku, ale na velkej výlet taky...zalistuju paničce v diáři :-)) Musíme probrat spoustu psích a prasečích drbů :-) Těšíme se moooc!!! :-)

Panďule, dík :-)

(Aranka, 23. 9. 2008 20:54)

Haf! Už jsem to doupravila a teď mě čeká naplnit fotogalerie...to zas budu sedět zavřená doma, místo abych lítala někde v parčíku... Haf ;-))

Milá Aranko,

(Karkulka, 23. 9. 2008 14:24)

Stránky jsou super!! Strašně vám fandíme! Mámu moc těší že cvičíte a hlavně pachové práce! To byla její doména. Koukejte si udělat čas a přijeďte na chatu! Každý víkend se tam k mámě jezdí cvičit Artík a Ebynka. Jsme fakt velká smečka a společné výlety jsou super! Těšíme se!

Aranko,

(Panďule, 23. 9. 2008 14:18)

stránečky máš super!!!! Jenom v odkazech máš chybku, máš tam napsáno Kalkulčiny stránky. Jinak ale jenom samá pochvala!!!!!!

Jé, ahoj Páťo a Andy!

(Aranka, 23. 9. 2008 12:45)

Ahoj kámoši z parčíku! Dám vaše stránky do odkazů, jo? Stejně jste mě k vytvoření těch mojich ispirovali vy (a taky moje prasečí kamarádka Karkulka - viz. Oblíbené odkazy). Chtěla jsem se jít k vám odpoledne konečně podívat na ty agility, jak už půl roku slibuju, jenže panička je nemožná a nebyla zase schopná do stanovený doby se na dnešek nahlásit.

Ahoj Čarodějnice a Satanky!

(Aranka, 23. 9. 2008 12:32)

Ahoj smečko z Karlína, to je super, že se hlásíte do fanklubu! Jupííí! :-) Jako jakou fotku sem mám umístit? Jestli myslíte tu, jak jsem si zašprajcla hlavu v krytu cyklokošíku a lítala s ním po parkovišti a jak byla panička nepříčetná, tak o tom prej mi doma nic nevíme a vůbec žádnej takovej obrázek doma nemáme :-)))) Dokonce si už skoro ani nepamatujeme, že bych snad vyla a štěkala jak magor, když jste nás předjely ;-))))