Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAMARÁDKY A KAMARÁDI

 

Bilbo a Pugi ze slovenské karanténní stanice (fotky od tamtéž). V únoru 2007 s námi jeli do Prahy a dnes spokojeně žijí v Krkonoších a na jihu Čech.  

        Obrazek       Obrazek

   Kačenka a Atynka, zvaný Satanky - jezevčice Dany a Reginy, jezdíme spolu často na výlety.

 

 

 

   Obrazek

 

Karkulka - miniprasátko kamarádky Martiny, který nějak moc vyrostlo. Moje panička si nejdřív taky chtěla pořídit malý prasátko, ale pak si to naštěstí rozmyslela a vzala si radši mě. 

Obrazek

 

 Páťa a Andy - kluci z košířského parčíku. Oba dělají agility, kde jsme se byly taky jednou podívat. Panička mi od té doby slibuje, že vyrazíme zas, ale není  nikdy schopná se na konkrétní cvičení včas přihlásit ;-)

Obrazek

 

Emča z Klamovky je Český strakatý pes. Panička si myslela, že je to jako legrace a že je taky voříšek jako já.  Emča je moc hodná a panička na ní kromě jiného obdivuje, že jí ještě nikdy neslyšela zaštěkat. To já štěkám furt :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 Čenda - můj nápadník, velkej fešák a sympaťák. Čenda je Severomongolsky pastevecky pes, případně též Africký domorodý pes Šenzi a taky Stepní nanovlčák.    

 

 

 Mými nejvěšími kamarády jsou dneska samozřejmě zvířecí členové naší domácí smečky, tedy Rony a Felix.

 

Obrazek

  

Gerda - i když se to na první (ani druhý) pohled nezdá, její máma je labrador smetanové barvy. S paničkou Šárkou cvičí dogfresbee.